X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
چهارشنبه 16 بهمن‌ماه سال 1387

جهانگردها هم کارشناسی ارشد می شوند!!!! 

منبع:فارس

معاون آموزشی دانشگاه سمنان گفت: شورای گسترش آموزش عالی کشور در آخرین جلسه خود با پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی در دانشگاه سمنان موافقت کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، نعمت‌الله بهمنی عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران افزود: این رشته تحصیلی با گرایش بازاریابی در دانشگاه سمنان دایر خواهد شد.
وی با اشاره به تاسیس دانشکده گردشگری دانشگاه سمنان به عنوان تنها دانشکده گردشگری در کشور افزود: با عنایت به ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی موجود در دانشکده گردشگری، شورای گسترش آموزش عالی در جلسه اخیر خود با پذیرش دانشجو در این رشته و گرایش از سال تحصیلی آینده در دانشگاه سمنان موافقت کرده است.
معاون آموزشی دانشگاه سمنان تصریح کرد: در حال حاضر این دانشکده در مقطع مدیریت جهانگردی در مقطع کارشناسی دانشجو دارد .
بهمنی همچنین گفت: در چهل و چهارمین نشست معاونان دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که هشتم تا دهم بهمن ماه جاری در هتل انقلاب تهران برگزار شد، حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی 15 دانشگاه کشور به عنوان فعال‌ترین حوزه‌های دانشجویی و فرهنگی در سه بخش دانشجویی، رفاهی و فرهنگی در میان دانشگاه‌های کشور معرفی شدند.
وی اظهار داشت: در این میان، معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان به همراه چهار دانشگاه دیگر به عنوان معاونان نمونه کشوری در بخش فعالیت‌های فرهنگی معرفی شدند.
معاون آموزشی دانشگاه سمنان گفت: در این نشست که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاونان دانشجویی و فرهنگی، اجتماعی وزارت علوم، رئیس صندوق رفاه دانشجویان کشور، روسای کمیسیون‌های فرهنگی و آموزش عالی مجلس شورای اسلامی همچنین معاونان دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌های کشور برگزار شد حاضران بر حمایت جامعه دانشگاهی کشور از مظلومیت مردم بی‌پناه غزه تاکید کردند.
بهمنی یادآور شد: نشست‌های دوره‌ای معاونان دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌های کشور سالی دو بار تشکیل شده و به بررسی مسائل و مشکلات حوزه‌های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌های کشور در محورهای رفاهی، دانشجویی و فرهنگی می‌پردازد.