X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سه‌شنبه 15 بهمن‌ماه سال 1387

مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تمدید شد 

منبع:جام جم

مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که پیش از این روز سه شنبه 15 بهمن اعلام شده بود تا روز دوشنبه 21 بهمن ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که از تاریخ دوم بهمن ماه آغاز شده بود تا تاریخ 21 بهمن ماه تمدید شد.

هر داوطلب می تواند با توجه به علاقه و بدون در نظر گرفتن رشته مقطع کارشناسی خود با رعایت ضوابط مندرج در دفترچه راهنما یک رشته تحصیلی را انتخاب و در فرم اینترنتی ثبت نام وارد کند. رشته های علوم پزشکی شامل رشته آموزش پرستاری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی از این شرط مستثنی بوده و داوطلبان این رشته ها باید دارای مدرک متجانس با رشته انتخابی باشند.

در آزمون کارشناسی ارشد گزینش علمی داوطلبان رشته هایی که در بیش از یک واحد دانشگاهی تهران دایر باشد به طور همزمان انجام می شود. در این حالت داوطلبان این رشته ها در واحدهای تهران با اولویت نمره کل ابتدا در واحد دانشگاهی انتخابی مورد بررسی قرار گرفته و در صورت عدم پذیرش و وجود ظرفیت به سایر واحدهای مجری رشته در تهران معرفی خواهند شد.

در این دوره ثبت نام از فارغ التحصیلان ممتاز مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته جهت استفاده از تسهیلات پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد به صورت اینترنتی انجام می شود.

هزینه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی 280 هزار ریال به علاوه نه هزار ریال هزینه خرید دفترچه خواهد بود.

کارت ورود به جلسه این آزمون از تاریخ یکشنبه 13 اردیبهشت تا روز سه شنبه 15 اردبهشت ماه سال 88 توزیع خواهد شد.آزمون کارشناسی ارشد سال 88 دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای 17 تا 19 اردیبهشت ماه سال 88 در 249 رشته برگزار می شود.

در آزمون کارشناسی ارشد سال 88 بیش از هزار رشته شهر وجود دارد که این تعداد در مقایسه با کنکور سال گذشته در حدود 10 درصد افزایش یافته است.

نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی نیمه اول شهریور 88 اعلام خواهد شد.