دوشنبه 7 بهمن‌ماه سال 1387

ثبت‌نام دوره‌ای که به تصویب وزارت علوم نرسیده است 

منبع:فارس

دوره فراگیر کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور امسال برای نخستین بار توسط این دانشگاه راه اندازی شده و این در حالی است که معاونت آموزشی وزارت علوم اعلام کرده است که این دوره به تأیید نرسیده است.
به رغم این‌که ثبت‌نام آزمون فراگیر کاردانی به کارشناسی دانشگاه پیام نور از ۱۱ اسفند آغاز و تا ۱۹ اسفند ادامه دارد و این آزمون روز ۲۹ مرداد برگزار می‌شود،‌ مدیر کل دفتر گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرده است که هنوز طرحی از سوی دانشگاه پیام نور برای برگزاری دوره کاردانی به کارشناسی به وزارت علوم ارایه نشده است.
برزویی گفت: یک موافقیت اولیه به دانشگاه پیام نور برای برگزاری دوره کاردانی به کارشناسی داده شده که طی آن دانشگاه پیام نور باید طرح و برنامه دوره کارشناسی ناپیوسته را به شورای گسترش وزارت علوم ارایه دهد که تا کنون در این زمینه طرحی از سوی این دانشگاه به وزارت علوم ارایه نشده است.
● دوره فراگیر کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور به تأیید نهایی وزیر علوم رسیده است
از سوی دیگر رئیس دانشگاه پیام نور ضمن تکذیب گفته‌های مدیر کل دفتر گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: دوره فراگیر کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور به تأیید نهایی وزیر علوم رسیده است.
محمد حسینی اظهار داشت: دوره فراگیر کاردانی به کارشناسی دانشگاه پیام نور ضمن این‌که به تأیید نهایی وزیر علوم رسیده است و هماهنگی لازم با سازمان سنجش آموزش کشور برای گنجاندن آن در دفترچه‌های دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور صورت گرفته است.