X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
چهارشنبه 15 آبان‌ماه سال 1387

فرایند ثبت‌نام اینترنتی آزمون کارشناسی ارشد۸۸ اعلام شد

منبع:ایسنا

ثبت‌نام اینترنتی آزمون کارشناسی ارشد سال ۸۸ دانشگاهها و موسسات آموزش عالی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از ۱۲ آبان آغاز شده و تا ۲۰ آبان ماه ادامه دارد.

ثبت‌نام اینترنتی آزمون کارشناسی ارشد سال ۸۸ دانشگاهها و موسسات آموزش عالی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از ۱۲ آبان آغاز شده و تا ۲۰ آبان ماه ادامه دارد.
داوطلبان می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین باجه پستی و پرداخت۸۰ هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام، کارت اعتباری ثبت‌نام و با پرداخت ۵ هزار ریال، دفترچه راهنمای خود را دریافت کنند.
بر این اساس، داوطلبان باید برای آغاز ثبت‌نام اینترنتی شماره پرونده ۶ رقمی درج شده بر روی کارت اعتباری خریداری شده را در قسمت خواسته شده در سایت وارد کنند.
گفتنی است، ثبت‌نام اینترنتی داوطلبان فقط زمانی پایان یافته است که داوطلبان شماره پرونده ۶ رقمی و کد رهگیری ۱۴ کاراکتری را از سیستم دریافت کنند.
لازم به ذکر است، حفظ و نگهداری شماره پرونده و کد رهگیری جهت آگاهی از نتایج آزمون و دیگر خدمات سازمان در مراحل بعد ضروری است.
همچنین اگر داوطلبان در صفحه‌ای که اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد می کنند، با پیام «کارتی با چنین مشخصاتی موجود نمی‌باشد» مواجه شوند ابتدا باید اطلاعات کارت اعتباری خود را با اطلاعاتی که وارد نموده تطبیق دهند و در صورتی که از ورود اطلاعات کارت اعتباری خود مطمئن هستند، ممکن است شماره پرونده روی کارت را اشتباه وارد کرده باشند، لذا لازم است تمام پنجره‌ها را بسته و مراحل ثبت‌نام را از ابتدا آغاز کنند.
براساس این گزارش، داوطلبان می توانند در صورت بروز مشکل در روند ثبت‌نام اینترنتی، به بخش ارتباط با بخش فنی سایت مراجعه کرده و همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد شرایط و ضوابط ثبت‌نام با شماره‌های ۸۸۸۰۲۷۴۰تا ۴۳ تماس بگیرند.
لازم به ذکراست، داوطلبان هنگام مراجعه به دفاتر پستی باید از پرکردن هرگونه فرم و ارائه اطلاعات شخصی به پست و یا افراد جدا خودداری کنند و در صورت مشاهده چنین مواردی آن را به سازمان سنجش اطلاع دهند.
گفتنی است، بر اساس برنامه زمان‌بندی تعیین شده آزمون کارشناسی ارشد سال ۸۸ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور از ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه برگزار می‌شود