سه‌شنبه 23 مهر‌ماه سال 1387

۱۱‬هزار و ‪ ۱۰۰‬نفر در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد، ثبت نام کردند 

منبع:خبرگزاری جمهوری اسلامی

در حالی که کمتر از ‪ ۱۲‬ساعت به پایان مهلت ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ‪ ۸۷‬باقی مانده، معاون اجرایی سازمان سنجش، از ثبت نام ‪ ۱۱‬هزار و ‪ ۱۰۰‬نفر در این مرحله، خبر داد.

حسین توکلی، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این شمار از داوطلبان تا ظهر روز سه شنبه، با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی ‪ www.sanjesh.org‬نسبت به انتخاب رشته‌های جدید یا ثبت نام در تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته محل‌های مورد نظر خود، به صورت اینترنتی، اقدام کرده اند.

وی با اشاره به اینکه، مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل امسال، تا ساعت ‪ ۲۴‬روز سه شنبه به پایان می‌رسد، تاکید کرد: این مهلت، قابل تمدید نیست.

پیش از این، پایان روز دوشنبه، ‪ ۲۲‬مهر ماه به عنوان آخرین مهلت ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد، اعلام شده بود که به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای داوطلبانی که موفق به ثبت نام در این مرحله نشده بودند ، از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، به مدت ‪ ۲۴‬ساعت، تمدید شد.

به گفته توکلی، آن دسته از داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ‪ ،۱۳۸۷‬با توجه به کارنامه نهایی، مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی شده‌اند می‌توانند تا پایان روز سه شنبه، برای انتخاب رشته های جدید و تکمیل ظرفیت، اقدام نمایند.

معاون سازمان سنجش کشور، یادآور شد: حدود یک هزار نفر از مجموع داوطلبان، در این مرحله پذیرفته خواهند شد.

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت و اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ‪ ، ۱۳۸۷‬هفته اول آبان ماه امسال، اعلام خواهد شد.